O nas

Licencjonowany pilot wycieczek turystycznych “Francesco” prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą ALLORA pomaga przy organizacji autokarowych wyjazdów szkolnych, wycieczek objazdowych i pielgrzymek, a także pobytów w ośrodkach wypoczynkowych na terenie Polski i Europy. Moją specjalnością w wycieczkach zagranicznych są wszelakie imprezy do Włoch.
O Italii dysponuję największą wiedzą dotyczącą możliwości:
– załatwienia noclegów,
– zakupu biletów wejściowych do zwiedzanych obiektów,
– wjazdówek do miejscowości,
– pozyskania biletów komunikacji miejskiej, promu w Wenecji,
– wejść do atrakcyjnych miejsc (gratis),
– umówienia obligatoryjnych przewodników lokalnych,
– dopasowania całej trasy i przebiegu wakacyjnego wyjazdu.
Każdy program imprezy staram się dopasować do indywidualnego zamówienia, oczekiwań i możliwości finansowych Klienta. Niezmiernie istotną rzeczą dla mnie jest: elastyczność wobec Klienta, troska o bezpieczeństwo Klientów, przejrzystość w proponowanych programach przebiegu imprezy turystycznej opartej na uzgodnieniach z Klientem, uczciwości, profesjonalizmie, sympatycznej obsłudze, trosce o pełną satysfakcję z wakacji spędzonych wspólnie ze mną jako pilotem wycieczki.

Posiadam bazę krajowych oraz zagranicznych touroperatorów i hoteli, dzięki którym możemy świadczyć usługi w całej Europie a przede wszystkim we Włoszech.

Znam sprawdzonych przewoźników dysponujących busami i autokarami o wysokim standardzie wyposażenia.

W przypadku wyjazdu więcej niż jednego autokaru moje koleżanki i moi koledzy licencjonowani piloci posłużą nam swoim wsparciem. Wszyscy jesteśmy pasjonatami, osobami kompetentnymi z bogatym doświadczeniem w pilotażu.

Zapraszam do współpracy przede wszystkim biura podróży z całej Polski a zwłaszcza z Wielkopolski. Zachęcam również do kontaktu przedstawicieli szkół, parafii oraz zakładów pracy, stowarzyszeń, klubów itp. z terenu Poznania i całego województwa wielkopolskiego.
Firma ALLORA swój początek zainicjowała w 2006 r. pod marką PHU ALLORA INVEST a od 2013 r. pod skróconą nazwą ALLORA.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy jeszcze przed otwarciem naszej działalności w zakresie organizacji turystyki zadeklarowali chęć podjęcia współpracy z ALLORA.

Wszystkim życzymy miłego wypoczynku!

Pierwsze ziarno podróżowania i zwiedzania ciekawych miejsc zostało zasiane we mnie już na studiach przez wykładowcę o materiałach budowlanych, a późniejszego Wojewodę Wielkopolski, Pana Włodzimierza Łęckiego – przewodnika turystycznego. Jego anegdoty przykuwały zainteresowanie wszystkich słuchaczy, a w szczególności mnie. Później jako członek studenckiego PTTK uczestniczyłem w spływach kajakowych, wyjazdach narciarskich, a także, co było wielkim osiągnięciem w tamtych czasach, w wyjazdach do Bułgarii (nie tylko na piaszczyste plaże Morza Czarnego) i do Turcji. Potem była Francja i Włochy. We wszystkich krajach przejazdy były autostopem. Przez prawie sześć lat mieszkałem i pracowałem w Rzymie. Opanowanie języka i odwiedziny wielu znanych i urokliwych miejsc we Włoszech zadecydowały o tym, iż, do dnia dzisiejszego, Italia jest moją ulubioną destynacją. To właśnie w tym kraju w pełni realizuję i utrwalam swoją pasję do podróżowania wykonując od wielu lat funkcję licencjonowanego pilota wycieczek.