O nas

Biuro Turystyczne ALLORA jest touroperatorem organizującym autokarowe wyjazdy szkolne, wycieczki objazdowe i pielgrzymki a także pobyt w ośrodkach wypoczynkowych na terenie Polski i Europy. Naszą specjalnością w wycieczkach zagranicznych są Włochy. Do Italii dysponujemy największą ilością ofert wakacyjnych. Właśnie tą gamę propozycji wyjazdowych będziemy permanentnie utrwalać i poszerzać. Naszym celem jest posiadanie najobszerniejszej w Polsce oferty różnego rodzaju spędzania wakacji zimowych i letnich na terenie Włoch.

Biuro Turystyczne ALLORA prowadzone jest przez firmę ALLORA Jarosław Franek, która swój początek zainicjowała w 2006 r. pod marką PHU ALLORA INVEST a od 2013 r. pod skróconą nazwą ALLORA.

Każdy program imprezy staramy się dopasować do indywidualnego zamówienia, oczekiwań, możliwości finansowych Klienta, i co za tym idzie wymaganego zakresu udzielanych świadczeń.

Mocnymi stronami naszego Biura Turystycznego są: elastyczność wobec Klienta, troska o bezpieczeństwo Klientów, przejrzystość w składanych ofertach uzgodnionych z Klientem, uczciwość, profesjonalizm, sympatyczna obsługa, troska o pełną satysfakcję z wakacji spędzonych wspólnie z Nami, konkurencyjne ceny w stosunku do jakości oferowanych usług.

Posiadamy bazę krajowych oraz zagranicznych touroperatorów i hoteli, dzięki którym możemy świadczyć usługi w całej Europie a przede wszystkim we Włoszech.

Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami dysponującymi busami i autokarami o wysokim standardzie wyposażenia.

Nasi piloci to pasjonaci, osoby kompetentne i z doświadczeniem.

Dysponujemy zaświadczeniem o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego Nr 711 oraz certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Signal Iduna Polska Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. Nr M 517253 ważna do 31.01.2021 r. co daje pewność, że trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Zapraszamy do kontaktu przedstawicieli szkół, zakładów pracy, parafii, stowarzyszeń, klubów itp. z terenu Poznania i całego województwa wielkopolskiego.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy jeszcze przed otwarciem naszej działalności w zakresie organizacji turystyki zadeklarowali chęć podjęcia współpracy z Biurem Turystycznym ALLORA.

Wszystkim życzymy miłego wypoczynku!

Pierwsze ziarno podróżowania i zwiedzania ciekawych miejsc zostało zasiane we mnie już na studiach przez wykładowcę o materiałach budowlanych, a późniejszego Wojewodę Wielkopolski, Pana Włodzimierza Łęckiego. Jego anegdoty przykuwały zainteresowanie wszystkich słuchaczy, a w szczególności mnie. Później jako członek studenckiego PTTK uczestniczyłem w spływach kajakowych, wyjazdach narciarskich, a także, co było wielkim osiągnięciem w tamtych czasach, w wyjazdach do Bułgarii (nie tylko na piaszczyste plaże Morza Czarnego) i do Turcji. Potem była Francja i Włochy. We wszystkich krajach przejazdy były autostopem. Przez prawie sześć lat mieszkałem i pracowałem w Rzymie. Opanowanie języka i odwiedziny wielu znanych i urokliwych miejsc we Włoszech zadecydowały o tym, iż, do dnia dzisiejszego, Italia jest moją ulubioną destynacją. To właśnie w tym kraju w pełni realizuję i utrwalam swoją pasję do podróżowania wykonując od wielu lat funkcję licencjonowanego pilota wycieczek.