Licencjonowany pilot wycieczek.
Wycieczki do Włoch.

Francesco - włoskojęzyczny pilot wycieczek do Włoch, Szwajcarii, Litwy i miejscowości położonych przy drodze prowadzącej do Rzymu. Długoletnie doświadczenie pilockie i 6 lat spędzonych we Włoszech pozwalają mi przewodniczyć wycieczkom objazdowym i pielgrzymkom po całej Italii.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O mnie

Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek turystycznych o pseudonimie Francesco prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą ALLORA.  Pilotuję wycieczki i pielgrzymki autokarowe oraz lotnicze do Włoch, Szwajcarii i na Litwę.

Nowym lub niemającym doświadczenia pracownikom biur podróży pomagam przy układaniu programów i organizowaniu autokarowych wyjazdów szkolnych, wycieczek objazdowych i pielgrzymek, a także pobytów w ośrodkach wypoczynkowych na terenie Polski i Europy. Moją specjalnością w wycieczkach zagranicznych są wszelakie imprezy turystyczne, których celem jest zwiedzanie Włoch.

Czytaj dalej
o mnie
o mnie
ikona

Pilot wycieczek

Licencjonowany pilot wycieczek oraz pielgrzymek organizowanych na terenie Polski, Litwy oraz obszarów położonych blisko naszego kraju w Niemczech i Czechach. Najczęściej pilotuję grupy szkolne i zakładowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ikona

Pilot wycieczek - Włochy

Licencjonowany i włoskojęzyczny pilot wycieczek oraz pielgrzymek do Włoch realizuje usługi podczas imprez autokarowych i lotniczych. Wyjazdy do Włoch bardzo często zawierają w swoich programach zwiedzanie atrakcji zlokalizowanych w Austrii, Szwajcarii i we Francji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CIEKAWOSTKI

Ciekawostki na temat interesujących i zabytkowych miejsc we Włoszech oraz wydarzeń, jakie miały miejsce na Półwyspie Apenińskim, a także na temat ważnych włoskich postaci oraz zwyczajów i tradycji sięgających nawet czasów starożytnych. W dziale tym znajdą Państwo wiele informacji o historii, architekturze i turystyce.

POZNAJ CIEKAWOSTKI

OPINIE KLIENTÓW

Wycieczka bardzo atrakcyjna, dużo wrażeń, pilot i kierowcy bez zarzutów. Pilot dużo przekazał wiadomości i ciekawostek o miastach, które zwiedziliśmy.

Stefan i Urszula

Mocno polecam biuro Och Travel. Bardzo profesjonalne i szczere podejście do klientów. Kierowcy – pan Maciek i Zbyszek – dowieźli nas bezpiecznie z Polski do Włoch, a pilot – pan Jarek – świetnie opowiadał w trakcie podróży o różnych ciekawostkach i historiach związanych z kierunkiem naszej podróży, ale także zawsze służył pomocą i radą przez cały okres wycieczki. Także jakość hoteli, jedzenia oraz lokalnych przewodników nie zawiodła moich oczekiwań. Gorąco polecam!!!

Adrian

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście odnośnie kontaktu z Klientem jak i profesjonalistów w postaci pilota wycieczki – Pana Jarka i kierowców, którzy w jedną i drugą stronę dowieźli nas bezpiecznie do celu. Mimo wielogodzinnej podróży wcale nie byliśmy zmęczeni. Wycieczka ” Włoski Elementarz” w dniach 07-13.09.2019 zorganizowana profesjonalnie, plan wycieczki wykonany w 120%.

Aldona

Dziękuję za udaną wycieczkę, organizacją na wysokim poziomie, a przewodnik z ogromną pasją przekazał esencję pięknych Włoch. Pozdrawiam serdecznie pana Jarka

Elżbieta

Moim priorytetem jest troska o bezpieczeństwo Klientów, uczciwość i profesjonalizm oraz dążenie do pełnej satysfakcji wszystkich uczestników każdej wycieczki, którą pilotuję.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ