Licencjonowany pilot wycieczek.
Wycieczki do Włoch.

Francesco - włoskojęzyczny pilot wycieczek do Włoch, Szwajcarii i wszystkich innych miejsc położonych po drodze do Italii w Czechach, Austrii i Niemczech. Długoletnie doświadczenie pilockie i 6 lat spędzonych we Włoszech pozwalają mi przewodniczyć wycieczkom objazdowym i pielgrzymkom po całej Italii.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O mnie

Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek turystycznych o pseudonimie Francesco prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą ALLORA.  Pilotuję wycieczki i pielgrzymki autokarowe oraz lotnicze do Włoch, Szwajcarii i na Litwę.

Nowym lub niemającym doświadczenia pracownikom biur podróży pomagam przy układaniu programów i organizowaniu autokarowych wyjazdów szkolnych, wycieczek objazdowych i pielgrzymek, a także pobytów w ośrodkach wypoczynkowych na terenie Polski i Europy. Moją specjalnością w wycieczkach zagranicznych są wszelakie imprezy turystyczne, których celem jest zwiedzanie Włoch.

Czytaj dalej
o mnie
o mnie
ikona

Pilot wycieczek

Licencjonowany pilot wycieczek oraz pielgrzymek organizowanych na terenie Polski, Litwy oraz obszarów położonych blisko naszego kraju w Niemczech i Czechach. Najczęściej pilotuję grupy szkolne i zakładowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ikona

Pilot wycieczek - Włochy

Licencjonowany i włoskojęzyczny pilot wycieczek oraz pielgrzymek do Włoch realizuje usługi podczas imprez autokarowych i lotniczych. Wyjazdy do Włoch bardzo często zawierają w swoich programach zwiedzanie atrakcji zlokalizowanych w Austrii, Szwajcarii i we Francji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CIEKAWOSTKI

Ciekawostki na temat interesujących i zabytkowych miejsc we Włoszech oraz wydarzeń, jakie miały miejsce na Półwyspie Apenińskim, a także na temat ważnych włoskich postaci oraz zwyczajów i tradycji sięgających nawet czasów starożytnych. W dziale tym znajdą Państwo wiele informacji o historii, architekturze i turystyce.

POZNAJ CIEKAWOSTKI

OPINIE KLIENTÓW

Byłam w Wenecji z waszym biurem w sierpniu było super , pozdrawiam pilota P. Jarka

Maryla

Byliśmy w październiku super wycieczka super p Jarek autokar do kitu niewygodny na taką podróż pozdrawiam

Barbara

Byłyśmy z koleżanką w październiku … przewodnik pan Jarek wspaniały, duży zasób informacji pięknie opowiadał nie zapomniane wrażenia … wspominamy często P. Jarku, zwłaszcza moja koleżanka Alina, że dała radę pomimo swej ułomności.

Alicja

Byliśmy w sierpniu😊 Pozdrawiamy p. Jarka super pilot

Beata

Moim priorytetem jest troska o bezpieczeństwo Klientów, uczciwość i profesjonalizm oraz dążenie do pełnej satysfakcji wszystkich uczestników każdej wycieczki, którą pilotuję.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ