Odbiory mieszkań deweloperskich
Formalności budowlane, Poznań

Odbierasz mieszkanie lub dom od dewelopera na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego? Oczekujesz pomocy w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem lub zakończeniem budowy domu?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O mnie

Tytuł magistra inżyniera budownictwa wodnego uzyskałem już w czerwcu 1991 roku. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w dużym i znanym w branży budowlanej poznańskim przedsiębiorstwie “ENERGOPOL 7”. Jako inżynier budowy samodzielnie kierowałem robotami przy wykonywaniu ścian szczelinowych podczas realizacji budynku Giełdy Papierów Wartościowych oraz biurowego budynku siedziby firmy Daewoo w Warszawie.

Kierowałem również robotami przy wykonywaniu przegrody przeciwfiltracyjnej wokół wysypiska śmieci w miejscowości Baniocha pod Warszawą. Kolejnymi firmami, z którymi związałem się w aspekcie zawodowym były przedsiębiorstwa deweloperskie, bardzo rozpoznawalne w Poznaniu, założone na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. 

Czytaj dalej
o mnie
o mnie
ikona

Odbiór mieszkania

Usługa skierowana do osób, które nie znają się na budownictwie, a chcą otrzymać fachową pomoc przy odbiorze wymarzonego mieszkania lub domu. Dzięki mnie możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy przy robotach wykończeniowych i podczas eksploatacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ikona

Formalności budowlane

Usługa skierowana do osób, które nie wiedzą od czego zacząć, aby zrealizować swój plan inwestycyjny; które są zmęczeni staniem w kolejkach z numerkiem dość odległym od tego pokazanym na wyświetlaczu, a także, którym brakuje czasu na stanie w tych kolejkach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OPINIE KLIENTÓW

Dziękuję bardzo za usługę i za staranność w wykonaniu pracy. Na pewno polecę Pana znajomym.

Łukasz, Komorniki

Dziękuję bardzo za pomoc, udało się dołączyć protokół jako załącznik do aktu notarialnego.

Sandra, Poznań

Dziękuję bardzo, faktura dotarła, wszystko się zgadza. Jeszcze raz dziękuję za odbiór mieszkania, bez Pana bym sobie nie poradził.

Jacek z m. Zalasewo

Serdecznie dziękujemy za pomoc przy odbiorze naszego mieszkania. Przelew puszczony. Środki powinny być u Pana jutro. Pozdrawiamy

Maria i Mieczysław

Sprawnie załatw formalności związane z budową dzięki profesjonalnej pomocy i uniknij wszelkich niedopatrzeń i nieporozumień przy odbiorze mieszkania lub domu.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ